Dom ProduktyHome LED Oprawy oświetleniowe

100 - 120V 180W Compact Low Energy 380nm Pobór UVA CE Aquarium Led Lampy

100 - 120V 180W Compact Low Energy 380nm Pobór UVA CE Aquarium Led Lampy

100 - 120V 180W Compact Low Energy Consumption 380nm UVA CE Aquarium Led Light Fixtures

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Wavereef
Orzecznictwo: CE/GS/UL for LED driver
Numer modelu: LED 3W-900B
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu

100 - 120V 180W Compact Low Energy 380nm Pobór UVA CE Aquarium Led Lampy

Niskie zużycie energii i emisja CO2 jest bardzo ważne w biurach, w domu oraz w innych obszarach. LED, w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp metalohalogenkowych lub świetlówek rur lub żarówki energooszczędnej lub lampy, jest o wiele bardziej energooszczędne od jego wysokiej wydajności. LED wyprzedza inne opcje światło na rynku poprzez zmniejszenie zużycia energii i zwiększenia żywotności.

Ta linia oprawy oświetleniowej mają zastosowanie technologii LED zarówno morskie i słodkowodne akwarium i mogą być również wykorzystywane do uprawy roślin w pomieszczeniu przez inną głowicę LED. Jest on wykonany z pleksi słynie z wytrzymałego i wyglądu wysokiej jakości szkła wraz z łatwością czyszczenia i wagi lekkiej. Działa on w bezpiecznej niskiego napięcia i jest dostępny w różnych rozmiarach do wyboru pokrycia wszystkich rozmiarów zbiornika. Za pomocą dołączonego uchwytu, można go łatwo zainstalować na różnych otwartym zbiorniku.

 

Aplikacje:

Z 12000K potężnych świateł LED, system oświetlenia może działać samo jak tradycyjne lampy energooszczędne i stworzyć wielką samą wizję oświetlenia. Chociaż w porównaniu z oszczędności energii światła, ma znacznie więcej korzyści: znacznie większą oszczędność energii i długą żywotność. Jest to doskonały wybór zarówno dla morskich i słodkowodnych zbiornika. Jest to idealne miejsce, aby używać go zastąpić tradycyjne energooszczędne rurkę lampy.

 

Dane techniczne:

MODEL NR

LED 3W-900B

STEROWNIK LED NAPIĘCIA

100-120V / 220-240V

LAMP FIXTURE volatge

DC 30V

dioda POWER

180W

ŻARÓWKA LED BIAŁY

3W * 30szt (12000K)

420 nm fioletowy Żarówka LED

3W * 6PCS

ŻARÓWKA Royal Blue LED

3W * 30szt

ŻARÓWKA RED LED 660nm

3W * 6PCS

Długość osprzętu

90CM

DLA AQUARUM WIELKOŚCI

90CMTO 100CM

optyczny

60 stopni oraz 80 stopni

Uwagi: połączenie kolorów LED może być dostosowany do uprawy roślin w pomieszczeniach zamkniętych lub koralowców.

 

Przewaga konkurencyjna:

Oto główne zalety wniesione przez diody LED do akwarium:

1, żarówki metalohalogenkowe emitują promieniowanie UV i potrzebują tarczy UV w celu ochrony koralowców (korale mogą wybielać z nadmiernym promieniowaniem UV). Prawie żadnych promieniowanie UV pochodzi z diod LED. Cztery do jednego dla diody LED. To światło LED jest wyposażony w 380nm UVA, które korzysta koral na uprawy.

 

2, Linie brokat wytwarzane przez żarówkę metalohalogenkowych są bardzo atrakcyjne i pomagać w tworzeniu niewoli rafy wyglądały bardziej naturalnie. LED również produkować linie blask i utworzyć ten sam naturalny widok oświetlenia.

 

3, tablica LED ma regulacji, które pozwolą na wyjście światła należy dostosować do pełnego światła słonecznego, pochmurne dni, światło dzienne, słońca lub księżyca. Żarówki LED można ściemniać z maksymalną mocą do zera wyjście.

 

4, duży problem z halogenków metali jest moc grzewcza. Poziom promieniowania ciepła i nie może rozgrzać akwarium morskiego. Chociaż moc cieplna diody LED jest znacznie niższa. Ponadto, urządzenie LED, jednak nie wykazano bezpośredniego ciepła z wodą morską akwarium. Odbywa się to za pomocą wentylatorów. Gdy woda nie jest ogrzewana.

 

5. Metal żarówki halogenowe musi być zmieniana w dwóch lat (lub mniej), aby uniknąć obniżenia natężeniu światła i przesunięcie widma. Natomiast diody LED może trwać do 50.000 godzin. Generalnie "światła na" okres do akwarium rafy wynosi 12 godzin. Oznacza to, że diody mogą pracować przez 11 lat!

Szczegóły kontaktu
China Lighting Online Marketplace

Osoba kontaktowa: user4

Tel: +8613900000014

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty